•·.·´¯`·.·• RecordTürk Düzce Underground •·.·´¯`·.·•
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•·.·´¯`·.·• RecordTürk Düzce Underground •·.·´¯`·.·•

RecordTürk Team

AnasayfaPortailLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İşte Duvara Geçtiğim İlk Graffitiler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
AsiYAr
Yeni Üye
Yeni Üye
AsiYAr

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 09/08/08 Mesaj Sayısı : 11 Nerden : Dünya Lakap : AsiYar İş/Hobiler : Graffiti , Rap , Beatbox , Break Dans , Bilgisayar
MesajKonu: İşte Duvara Geçtiğim İlk Graffitiler İşte Duvara Geçtiğim İlk Graffitiler Icon_minitimeC.tesi 9 Ağus. - 9:34

İşte Eski okulun Arkasını Bayadım :d Çok Sevkliydi Bekçiden Az Kalsın Dayak yiyodum Psk Yazdım

İşte Duvara Geçtiğim İlk Graffitiler Fgfdgx10

İşte Tekrar okulun Arkası Ve Berbat oldu bunun Farkındayım domates Atmayın lütfen Rap Yazdım

İşte Duvara Geçtiğim İlk Graffitiler Dfsdfkx3

Buda Ayrı Bir Yer buda BErbat olmuş Lütfen Domates Atmayın Asy Yazdım

İşte Duvara Geçtiğim İlk Graffitiler Dsfpc8

işte Buda İzin Alarak Yaptığım Başka bir Graffiti çok beğenildi Ama Ben Hiç Beğenmedim Nedense ömer Market Yazım

İşte Duvara Geçtiğim İlk Graffitiler Grnt004uq7

İşte buda Başka bir Şey Bbbt Yazıyor buda İdare ediyor

İşte Duvara Geçtiğim İlk Graffitiler Grnt005cu4

işte En Soınuncusu Ve Eskilerden Beğendiklerimden Tek Olanı lütfen yorumlarınızı Eksik Etmeyin Bas Yazıyor

İşte Duvara Geçtiğim İlk Graffitiler Fsdfzd6
Kullanıcı İmzası
btxx
Usta
Usta
btxx

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 08/07/08 Mesaj Sayısı : 219 Nerden : Düzce/Kalıcı konutlar Lakap : West Black sea crew İş/Hobiler : Balkanlar silah sanayi çırock/graffiti yapmak,arasıra illegal graf yapmak ve Trap atıcılıkla uğraş..
MesajKonu: Geri: İşte Duvara Geçtiğim İlk Graffitiler İşte Duvara Geçtiğim İlk Graffitiler Icon_minitimeC.tesi 9 Ağus. - 13:06

güzell biraz daha çaılışırsan kusursuz olacak
Kullanıcı İmzası
http://blog.raptetek.com\btxx

İşte Duvara Geçtiğim İlk Graffitiler

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası