•·.·´¯`·.·• RecordTürk Düzce Underground •·.·´¯`·.·•
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•·.·´¯`·.·• RecordTürk Düzce Underground •·.·´¯`·.·•

RecordTürk Team

AnasayfaPortailLatest imagesKayıt OlGiriş yap

son harfden kelime türetme

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 14, 15, 16
Yazar Mesaj
GuiLtLessTramp
Kalfa
Kalfa

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 24/07/08 Mesaj Sayısı : 89 Nerden : Düzce Lakap : Eylülün kızı İş/Hobiler : Öğrenim Görevlisi
MesajKonu: Geri: son harfden kelime türetme son harfden kelime türetme - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim - 21:46

PijaMa..
Kullanıcı İmzası
deli_emin:)

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 03/07/08 Mesaj Sayısı : 305 Nerden : Düzce / Merkez / Lakap : Deli Emin İş/Hobiler : mercedes benz service
MesajKonu: Geri: son harfden kelime türetme son harfden kelime türetme - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim - 22:50

benim son yazdığım mesajdan sonra söylenen bütün kelimelerin hepsi söylendi zuhahah bana diyordunuz bu kelime söylendi diye hadi şimdi ben size diyorum değiştirin bunları böyle oyun olmaz Very Happy:D:D:D
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 25/07/08 Mesaj Sayısı : 352 Nerden : Düzce Lakap : organiq cadı İş/Hobiler : öğrenci
MesajKonu: Geri: son harfden kelime türetme son harfden kelime türetme - Sayfa 16 Icon_minitimePaz 12 Ekim - 19:15

amaaann saLLayın yhaa baydı zatn iice mLLet yoq ortada bisde kndi çapımısda eğLenip duruoss böööqq qeLdh artq
Kullanıcı İmzası
tanerap
Usta
Usta
tanerap

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 28/07/08 Mesaj Sayısı : 198 Nerden : düzce Lakap : tnrp İş/Hobiler : öğrenci
MesajKonu: Geri: son harfden kelime türetme son harfden kelime türetme - Sayfa 16 Icon_minitimePaz 12 Ekim - 21:18

ıyı o zman bıtırelım oyunu sonda benım msjım durcak ama bak bundanda bı konu cıkar bıze
Kullanıcı İmzası
http://nefretrapper8118.spaces.live.com/
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 25/07/08 Mesaj Sayısı : 352 Nerden : Düzce Lakap : organiq cadı İş/Hobiler : öğrenci
MesajKonu: Geri: son harfden kelime türetme son harfden kelime türetme - Sayfa 16 Icon_minitimePaz 12 Ekim - 21:21

mananee mananeee bnmki durcak :p
Kullanıcı İmzası
tanerap
Usta
Usta
tanerap

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 28/07/08 Mesaj Sayısı : 198 Nerden : düzce Lakap : tnrp İş/Hobiler : öğrenci
MesajKonu: Geri: son harfden kelime türetme son harfden kelime türetme - Sayfa 16 Icon_minitimePaz 12 Ekim - 21:23

varmısın ıddıaya? son harfden kelime türetme - Sayfa 16 43286
Kullanıcı İmzası

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 03/07/08 Mesaj Sayısı : 305 Nerden : Düzce / Merkez / Lakap : Deli Emin İş/Hobiler : mercedes benz service
MesajKonu: Geri: son harfden kelime türetme son harfden kelime türetme - Sayfa 16 Icon_minitimePaz 12 Ekim - 21:26

ben varım Very Happy:D ama spor toto idaasına Very Happy
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: son harfden kelime türetme son harfden kelime türetme - Sayfa 16 Icon_minitimePaz 12 Ekim - 21:33

heheeee ayh emin öLcem bi qün senn şu espireLerin yüsünDen aLLam yhaa suss noLur sen espri yapmaaa nLuurr x))
Kullanıcı İmzası

Erkek
MesajKonu: Geri: son harfden kelime türetme son harfden kelime türetme - Sayfa 16 Icon_minitimePaz 12 Ekim - 21:39

daha güzelini buyur sen yap ......
Kullanıcı İmzası
tanerap
Usta
Usta
tanerap

Erkek
MesajKonu: Geri: son harfden kelime türetme son harfden kelime türetme - Sayfa 16 Icon_minitimePaz 12 Ekim - 21:41

hadı büşra yap espriyi ben yapcaktımda aklıma gelmedi
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: son harfden kelime türetme son harfden kelime türetme - Sayfa 16 Icon_minitimePaz 12 Ekim - 21:50

hayr taner bırak sen şimdi espiriyi bizm bu arkadşımzda bişe var buakşm canı sıkkın sanki :S:S farketmedn mh??
Kullanıcı İmzası

Erkek
MesajKonu: Geri: son harfden kelime türetme son harfden kelime türetme - Sayfa 16 Icon_minitimePaz 12 Ekim - 21:53

hayır büşra hiç bişeyim yok gayet iyiyim nargilemi içtim evime geldim müzik dinliyorum ama senin burda bu olaydan sıyrılmaya calıstığını seziyorum ??
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: son harfden kelime türetme son harfden kelime türetme - Sayfa 16 Icon_minitimePaz 12 Ekim - 21:55

hmm peki o samn sevndm yooq hayr nie sıyrLmaya çaLışıyım bn ciddi ciddi sordm yani bana öLe qeLdh çnkü..sen yanLş anLadysan orasınh biLemicem
Kullanıcı İmzası

Erkek
MesajKonu: Geri: son harfden kelime türetme son harfden kelime türetme - Sayfa 16 Icon_minitimePaz 12 Ekim - 21:57

hadi sen bu sevincin ustune bi espiri patlatta neşemize neşe katalım !!! dimi ama ?
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: son harfden kelime türetme son harfden kelime türetme - Sayfa 16 Icon_minitimePaz 12 Ekim - 22:04

hayr bırak yaa bşwer siz devm edinn ...bn neşeLi deiLim.....bi espiri borcm oLsun sana
Kullanıcı İmzası

Erkek
MesajKonu: Geri: son harfden kelime türetme son harfden kelime türetme - Sayfa 16 Icon_minitimePaz 12 Ekim - 22:18

bak bu bence süper bi espiri borcunu ödedin işte /// ama burda yazdıklarımızla nesen yerinde değilse bişe diyemiyeceğim ama bosuna neseni kacırıyorsun burda iki lak lak yapıyoruz kızılacak bozulacak bişe yok
Kullanıcı İmzası
ksenon

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 04/07/08 Mesaj Sayısı : 459 Nerden : düsce Lakap : ksenon / kaydet 2008 İş/Hobiler : pc, zmaylov
MesajKonu: Geri: son harfden kelime türetme son harfden kelime türetme - Sayfa 16 Icon_minitimeSalı 21 Ekim - 14:36

sapıtmış yine milleet.. dewam hadi

cornetto
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: son harfden kelime türetme son harfden kelime türetme - Sayfa 16 Icon_minitimeÇarş. 22 Ekim - 8:13

qaz verme kıs sende Smile:)p
Kullanıcı İmzası

son harfden kelime türetme

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
16 sayfadaki 16 sayfası Sayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 14, 15, 16