•·.·´¯`·.·• RecordTürk Düzce Underground •·.·´¯`·.·•
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•·.·´¯`·.·• RecordTürk Düzce Underground •·.·´¯`·.·•

RecordTürk Team

AnasayfaPortailLatest imagesKayıt OlGiriş yap

güzel spray nerden bulunurr?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
ashthar1
Yeni Üye
Yeni Üye
ashthar1

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 25/07/08 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : düzce Lakap : ashthar İş/Hobiler : graffiti
MesajKonu: güzel spray nerden bulunurr? güzel spray nerden bulunurr? Icon_minitimeCuma 25 Tem. - 15:16

güzel spray düzcede nerden bulabilirm akça fln satn biyer war mii?
Kullanıcı İmzası
Prens_Ujnat

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 01/07/08 Mesaj Sayısı : 1127 Nerden : Düzce Lakap : Ujnat İş/Hobiler : UJNAT HipHop & Rock Giyim - Admin
MesajKonu: Geri: güzel spray nerden bulunurr? güzel spray nerden bulunurr? Icon_minitimeCuma 25 Tem. - 15:39

ashthar1 demiş ki:

Büyük ihtimalle düzce'de bu tür sprey yok
Kullanıcı İmzası
http://www.ujnatgiyim.tr.cx
btxx
Usta
Usta
btxx

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 08/07/08 Mesaj Sayısı : 219 Nerden : Düzce/Kalıcı konutlar Lakap : West Black sea crew İş/Hobiler : Balkanlar silah sanayi çırock/graffiti yapmak,arasıra illegal graf yapmak ve Trap atıcılıkla uğraş..
MesajKonu: Geri: güzel spray nerden bulunurr? güzel spray nerden bulunurr? Icon_minitimeCuma 25 Tem. - 17:29

ashthar1 demiş ki:

Sen sketch yapmaya başlamadıysan başla.Sonra Spreye geç..
Bulursam sana akçalı sprey satan yeri söylerim Very Happy
Kullanıcı İmzası
http://blog.raptetek.com\btxx
ashthar1
Yeni Üye
Yeni Üye
ashthar1

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 25/07/08 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : düzce Lakap : ashthar İş/Hobiler : graffiti
MesajKonu: Geri: güzel spray nerden bulunurr? güzel spray nerden bulunurr? Icon_minitimeC.tesi 26 Tem. - 0:29

duwara yaptımm ama boya kötü :s ilk olduu için de kötü boyoyla güzel yapamadımm:S
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 25/07/08 Mesaj Sayısı : 352 Nerden : Düzce Lakap : organiq cadı İş/Hobiler : öğrenci
MesajKonu: Geri: güzel spray nerden bulunurr? güzel spray nerden bulunurr? Icon_minitimeC.tesi 26 Tem. - 18:48

yoq yha buLamassınız yok çnqü..odamın duvarLarına graf atmaya karar verdiğimde çooqq aramıştım ve bulamamıştım..o zamn bn bulamadıysam kmse buLamaz sanırım,,oLsa zaten buLunur yane Smile
Kullanıcı İmzası
mxa aka mes
Yeni Üye
Yeni Üye
mxa aka mes

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 30/07/08 Mesaj Sayısı : 12 Nerden : düzce Lakap : kuzgun İş/Hobiler : öğrenci / graff
MesajKonu: Geri: güzel spray nerden bulunurr? güzel spray nerden bulunurr? Icon_minitimeÇarş. 30 Tem. - 21:49

akçalı isteyen varsa 29 farkli renk 55ytl peşin verene getiririm.... buradan tek tek alicam diosaniz 4.5 ytl türksevenin orda var... orasi kapanmadan yetisen alir...
Kullanıcı İmzası
mxa aka mes
Yeni Üye
Yeni Üye
mxa aka mes

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 30/07/08 Mesaj Sayısı : 12 Nerden : düzce Lakap : kuzgun İş/Hobiler : öğrenci / graff
MesajKonu: Geri: güzel spray nerden bulunurr? güzel spray nerden bulunurr? Icon_minitimePerş. 31 Tem. - 10:07

casati de ii boya, renk seçeneği çok yok ama memnun kalırsın kullanınca.. düzcede bulmak da çok kolay...
Kullanıcı İmzası
btxx
Usta
Usta
btxx

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 08/07/08 Mesaj Sayısı : 219 Nerden : Düzce/Kalıcı konutlar Lakap : West Black sea crew İş/Hobiler : Balkanlar silah sanayi çırock/graffiti yapmak,arasıra illegal graf yapmak ve Trap atıcılıkla uğraş..
MesajKonu: Geri: güzel spray nerden bulunurr? güzel spray nerden bulunurr? Icon_minitimePerş. 31 Tem. - 11:25

mxa aka mes demiş ki:
akçalı isteyen varsa 29 farkli renk 55ytl peşin verene getiririm.... buradan tek tek alicam diosaniz 4.5 ytl türksevenin orda var... orasi kapanmadan yetisen alir...
orası nerde düzcede ben bilmiyom Very Happy
Kullanıcı İmzası
mxa aka mes
Yeni Üye
Yeni Üye
mxa aka mes

Kadın
MesajKonu: Geri: güzel spray nerden bulunurr? güzel spray nerden bulunurr? Icon_minitimeCuma 1 Ağus. - 9:26

btxx demiş ki:
mxa aka mes demiş ki:
orası nerde düzcede ben bilmiyom Very Happy

aras kargonun yanında... 1 hafta içinde belki de daha erken bi süre kapanicak... elini çabuk tut derim.
Kullanıcı İmzası
AsiYAr
Yeni Üye
Yeni Üye
AsiYAr

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 09/08/08 Mesaj Sayısı : 11 Nerden : Dünya Lakap : AsiYar İş/Hobiler : Graffiti , Rap , Beatbox , Break Dans , Bilgisayar
MesajKonu: Geri: güzel spray nerden bulunurr? güzel spray nerden bulunurr? Icon_minitimeC.tesi 9 Ağus. - 9:20

Aga Bence Sen Sprey Git sipariş Et En iyisi öyle 1 kaç ytl fazla ver Kaliteli Gelsin Ben öyle yapıyom D.bakırda Pek yok Akçalı ben Sipariş üzeri Getirtiyom Montana Ve Akçalı istanbuldan Sipariş Ediyom Eğer bulamassan Git sanayiye Filli boya Veya Casati Boya Al Kaliteli Montana Kadar olmasada Çok Kaliteli Spreyler tavsiye ederim
Kullanıcı İmzası
bek.stab
Çırak
Çırak
bek.stab

Erkek
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 21/07/08 Mesaj Sayısı : 22 Nerden : düzceüni Lakap : ABT İş/Hobiler : graffiti
MesajKonu: Geri: güzel spray nerden bulunurr? güzel spray nerden bulunurr? Icon_minitimePtsi 11 Ağus. - 12:38

düzcede war mxa nın sölediği gibi türksewenin yanında metin büyük halısahasının yanı e5 üzerinde ben aldım. Akçalı veya cesati gibi güzel bi boya bulmadan duvara geçme yoksa graffitiden soğuya bilirsin. Piyasa malı sprayleri sakın düşünme
dip not : Orda akçalıyı 5 ytl den satıolar metaliklerde 7.5 ytl
Kullanıcı İmzası
bek.stab
Çırak
Çırak
bek.stab

Erkek
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 21/07/08 Mesaj Sayısı : 22 Nerden : düzceüni Lakap : ABT İş/Hobiler : graffiti
MesajKonu: Geri: güzel spray nerden bulunurr? güzel spray nerden bulunurr? Icon_minitimePtsi 11 Ağus. - 12:39

düzcede war mxa nın sölediği gibi türksewenin yanında metin büyük halısahasının yanı e5 üzerinde ben aldım. Akçalı veya cesati gibi güzel bi boya bulmadan duvara geçme yoksa graffitiden soğuya bilirsin. Piyasa malı sprayleri sakın düşünme
Kullanıcı İmzası
btxx
Usta
Usta
btxx

Erkek
MesajKonu: Geri: güzel spray nerden bulunurr? güzel spray nerden bulunurr? Icon_minitimePtsi 11 Ağus. - 13:58

bek.stab demiş ki:

peki dükkan açık dimi? mxa kapancak fln diodu...
Kullanıcı İmzası
bek.stab
Çırak
Çırak
bek.stab

Erkek
MesajKonu: Geri: güzel spray nerden bulunurr? güzel spray nerden bulunurr? Icon_minitimePtsi 11 Ağus. - 22:44

walla şuan düzcede deilim ama 1 2 hafta önce açıktı ve daha önce ordan bi akçalı aldıydım adamla baya muhabbet ettik öle bişey sölemedi . . . kapanacağından haberim yok yane
Kullanıcı İmzası
viper
Çırak
Çırak
viper

Erkek
Yaş : 40 Kayıt tarihi : 08/07/08 Mesaj Sayısı : 22 Nerden : düzce Lakap : viper İş/Hobiler : viper
MesajKonu: Geri: güzel spray nerden bulunurr? güzel spray nerden bulunurr? Icon_minitimeSalı 12 Ağus. - 11:31

Çakmak yapıdan bahsediyosunuz anladığım.Oranın maşallahı var kapanmaz
Kullanıcı İmzası
btxx
Usta
Usta
btxx

Erkek
MesajKonu: Geri: güzel spray nerden bulunurr? güzel spray nerden bulunurr? Icon_minitimeSalı 12 Ağus. - 11:36

anladım...
Kullanıcı İmzası

güzel spray nerden bulunurr?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası