•·.·´¯`·.·• RecordTürk Düzce Underground •·.·´¯`·.·•
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•·.·´¯`·.·• RecordTürk Düzce Underground •·.·´¯`·.·•

RecordTürk Team

AnasayfaPortailLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
Yazar Mesaj
deli_emin:)

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 03/07/08 Mesaj Sayısı : 305 Nerden : Düzce / Merkez / Lakap : Deli Emin İş/Hobiler : mercedes benz service
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 5 Icon_minitimePaz 14 Eyl. - 22:52

en buyuk banı bana banladığın için tesekkür ederim gelmiş gecmiş en buyuk ban yiyen olarak sanada yine BAN yine BAN Very Happy:D:D:D
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 25/07/08 Mesaj Sayısı : 352 Nerden : Düzce Lakap : organiq cadı İş/Hobiler : öğrenci
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi 15 Eyl. - 15:13

beni tekrar takrar BaN'Ladığın için sana en büyük banLardan bi BAN daha;BAAN BAN...xD
Kullanıcı İmzası

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 03/07/08 Mesaj Sayısı : 305 Nerden : Düzce / Merkez / Lakap : Deli Emin İş/Hobiler : mercedes benz service
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi 15 Eyl. - 18:09

beni pes pese banladığın için sana BAN Very Happy BAN BAN Very Happy
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 25/07/08 Mesaj Sayısı : 352 Nerden : Düzce Lakap : organiq cadı İş/Hobiler : öğrenci
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi 15 Eyl. - 21:16

BaNLarım bn qene BAN qene BaNnn xD xD
Kullanıcı İmzası

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi 15 Eyl. - 23:03

benim imzamda Türkçe konuş yazıyor senin içinde Türkçe yaz diye bi imza yapacam yakında Türkçe yazmadığın için BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN Smile
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı 16 Eyl. - 21:23

bööö Razz çooqq biLmiş oLduun için BaN BAN BAN....xD
Kullanıcı İmzası

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı 16 Eyl. - 22:58

bilmiş değilim bilmiş dediğin için BAN BAN Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 5 604417
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. 17 Eyl. - 18:30

biLmişLiğini inqar ettiin için BaNNnn Razz
Kullanıcı İmzası

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. 17 Eyl. - 20:05

inadın için BAN siz kızlar zaten hep böyle inat gıcık olursunuz ama ben yılmayacam BAN BAN BAN BAN Very Happy
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. 18 Eyl. - 18:50

aaaa destek istiorum burda kızLar heeyyy...siz erkekLerin her zamn yaptığı şey kızLarı yaLan yanLş kaLıpLara sokmak..asıL sizsiniz gıcıııqq hıııhhh..bnde asLa yıLmıcammm BAN BAN Smile
Kullanıcı İmzası

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. 18 Eyl. - 20:55

seni yalana sürüklemiyorum kendin yalan söylüyorsun yada yanlıs yapmak istiyorsun kendi sucunu bana yıkmaya calısıyorsun bende yilmayacam inadına BAN sana BAN BAN Very Happy
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 19 Eyl. - 20:26

ayh şuna baq Laf ebesiii BaN ya BAN sen pes et çnkü bn etmiceeeemmmmmm cnm BAN BANNN Very Happy:D
Kullanıcı İmzası
tanerap
Usta
Usta
tanerap

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 28/07/08 Mesaj Sayısı : 198 Nerden : düzce Lakap : tnrp İş/Hobiler : öğrenci
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 19 Eyl. - 22:10

aa savas aranızda dııl busra bende varım sende pes et cunku bende pes etmıcem l*n ben nıe banlıcaktım unuttrdgn ıcın ban Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 5 58833
Kullanıcı İmzası
http://nefretrapper8118.spaces.live.com/

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 19 Eyl. - 22:51

taner sen bu ban davasına karısma bu ikimizin arasında bi savas sana da BAN BAN Very Happy
Kullanıcı İmzası
tanerap
Usta
Usta
tanerap

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 28/07/08 Mesaj Sayısı : 198 Nerden : düzce Lakap : tnrp İş/Hobiler : öğrenci
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi 20 Eyl. - 13:35

ne dmek ban ya sen bı kızla savaşmaya utanmıonmu emın kambersiz dugunmu olur bende varım bu savasta ban Dövüş
Kullanıcı İmzası

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi 20 Eyl. - 20:00

bir biz savasmıyoruz arkadasca kavga ediyoruz iki aramıza girme üç illa BAN mı istiyorsun yani dört al sana ban o zaman BAN BAN BAN BAN
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı 23 Eyl. - 18:48

teker teker qelin yhaf :p ehheh eheh taner savnduuğun kişi seni BaNLıo heh o ysden BaAN sana..emin seni savunan kişiyi banLadığın için sanada BANnnn.....
Kullanıcı İmzası

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı 23 Eyl. - 22:51

büşra sen şimdi neden taner le aramı bozmaya calısıyorsun kardes kardese banlıyoruz birbirimizi burda herkez tektir seni kınıyorum bu yuzden BAN BAN BAN BAN
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. 24 Eyl. - 19:45

taberLe aranı kndin bozdun bana atıosun topu...asıL sana BaNnnnn
Kullanıcı İmzası

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. 24 Eyl. - 20:57

hersey senin basının altından cıktı BAN BAN BAN BAN
Kullanıcı İmzası
tanerap
Usta
Usta
tanerap

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. 25 Eyl. - 0:47

evet busra aramıza gırdın emın kardesımle yakısıomu hıc sana ben admıne bı msj atım BANlasınlar busrayı bu arada ben bu tatlı savasta kımden olsam?
Kullanıcı İmzası

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. 25 Eyl. - 18:49

taner sende amma kararsız kaldın kararsızlığına BAN benden tarafta olmadığın için BAN busrayı banlamadığın için BAN bak bu kadr nedenle seni banlıyorum arkadasım artık bi son ver buca banı ben yeseydim bırakırdım bu oyunu Very Happy:D iyi geceler iyi aksamlar yinede BAN Very Happy
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 26 Eyl. - 20:04

tesüff ederim taner hıhh biz kndi aramsda banLaşıorus admine msj atmışmış BaN sana..emin sendede maşaLLh ne diL var hee sanada BaNnn eheh..tanr qeL sen bnden oL bak bu seni arkndan vurur bnden söLemesi Very Happy:D
Kullanıcı İmzası

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma 26 Eyl. - 22:56

beni tanımadan hakkımda konusma büşra BAN kimseyi arkasından vurmuyorum acık acık yuzune söylüyorum namert değilim arkasından vuracak YİNE BAN sana BAN BAN
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi 27 Eyl. - 18:56

sen şakadan anLamıyosun yapacak bişeim yokkie cnm ya BaNnnnn
Kullanıcı İmzası

Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
5 sayfadaki 8 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki