•·.·´¯`·.·• RecordTürk Düzce Underground •·.·´¯`·.·•
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•·.·´¯`·.·• RecordTürk Düzce Underground •·.·´¯`·.·•

RecordTürk Team

AnasayfaPortailLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
Yazar Mesaj
deli_emin:)

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 03/07/08 Mesaj Sayısı : 305 Nerden : Düzce / Merkez / Lakap : Deli Emin İş/Hobiler : mercedes benz service
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim - 15:26

iyi sevgilisi burda baskalarının yazdıklarınada karıssın ne mantıksız bişe bu yaa vallaha inanmıyorum ben böyle zihniyet bilmiyorum ben cekiliyotum aradan siz banlayın birbirinizi böyle gecersiz sebebi banlayacak sebep bulamadım BAN BAN BAN Very Happy
Kullanıcı İmzası
tanerap
Usta
Usta
tanerap

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 28/07/08 Mesaj Sayısı : 198 Nerden : düzce Lakap : tnrp İş/Hobiler : öğrenci
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim - 19:13

aha emın korktu cekıldı Dövüş noldu kardesım gel ya sensz olmuo buralar :::ban::
Kullanıcı İmzası
http://nefretrapper8118.spaces.live.com/
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 25/07/08 Mesaj Sayısı : 352 Nerden : Düzce Lakap : organiq cadı İş/Hobiler : öğrenci
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim - 19:20

anaamm bi qttim neLer oLmuş aLa aLa emin bi çık qit yaa Very Happy:D senn feLsefen kaçtı bakım ehee Very Happy..lüzmsuz feLsefeLer yaptıın için BaN sana..taner bunu sen istedin heheee BANNnnnn BaN BaNn Very Happy
Kullanıcı İmzası
tanerap
Usta
Usta
tanerap

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 28/07/08 Mesaj Sayısı : 198 Nerden : düzce Lakap : tnrp İş/Hobiler : öğrenci
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim - 19:22

sen benım felsefeme nası karısırsın ya hemde felsefemı yaptım hemde emınlemı aramıza gırdıgın ıcın ban
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 25/07/08 Mesaj Sayısı : 352 Nerden : Düzce Lakap : organiq cadı İş/Hobiler : öğrenci
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim - 19:25

he hee bn sana boşuna sazan demiyorum bn senin feLsefene karışmadımki onu emine demiştm ehe eeheee Very Happy:D BaNnn
Kullanıcı İmzası
tanerap
Usta
Usta
tanerap

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim - 19:27

hıı olemı tamam ozman sen benım emınımı nası banlarsın ban
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim - 19:32

oo hemn senn eminn oLdu demi konuştrma şimdq benii xD xDD BannnN
Kullanıcı İmzası
tanerap
Usta
Usta
tanerap

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim - 19:35

hıı pardon senın emınınmı? konusturdum bıle basla yok ya hızlı banlayamıosun benı sanıyesınde benı banlıcak uye aranıyor varsa çıksın uleyn karşıma

Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 7 43286 Dövüş
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim - 19:37

küstüm taner hıh yha cidden küstüm Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 7 604417 aLan eminLe sana kaLdı naposanıs yapın..istenmediğim yerde durmam bn hıhh...=(
Kullanıcı İmzası
tanerap
Usta
Usta
tanerap

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim - 19:39

ya şaka yapıorm bea kambersiz düğünmü olur bana kustugun ıcın ban
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim - 19:40

şakaLarın çok ağır oLduğu için BaN
Kullanıcı İmzası
tanerap
Usta
Usta
tanerap

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim - 19:43

tamam agır oldu farkettım sende agır kaldramadgn ıcın ban
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim - 19:46

bn kaLdıramam öLe çok aLınqanım napım sende biras anLayışLı oLabiLirdn ama oLmadın BAN
Kullanıcı İmzası
tanerap
Usta
Usta
tanerap

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim - 20:15

tamam bundan sonra anlayışlı olcam o zman tmamı bana anlayışsız dedgın ıcın ban
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim - 20:20

peki bakaLım qörcess derm bn öLe sen bakma bana BANN
Kullanıcı İmzası
tanerap
Usta
Usta
tanerap

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim - 20:32

oyy sıkıldım vallaha ya bosverelım bız bu ban ısını busra baksna koskoca sıtede bı bız warız ben cekılıorm
Kullanıcı İmzası

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 03/07/08 Mesaj Sayısı : 305 Nerden : Düzce / Merkez / Lakap : Deli Emin İş/Hobiler : mercedes benz service
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim - 22:57

taner ben cekilmedim bırakmam gerektiği için bıraktım ve büşra sanada bişe demiyorum site sizin olsun hepinizin Very Happy:D nasıl olsa site benim değil yani yanlıs anlamayın belese gelmedi ama ben belese veriyorum sessiz olun sahibi duymasın :Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 7 Icon_minitimePaz 12 Ekim - 19:13

ayhh yhaa sizin espirh anlşayışınıs ne kadr qüseL öLe emin beyyyy x)) bn çoooqq sıqıLdm bu iştennn ama qenede qaLip oLark ayrıLdımm yuphiii sizn qibi pes etmedimmmm...
Kullanıcı İmzası
tanerap
Usta
Usta
tanerap

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 7 Icon_minitimePaz 12 Ekim - 21:22

yoo pes etmedımkı ben blof yaptım sadece
Kullanıcı İmzası

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 7 Icon_minitimePaz 12 Ekim - 21:28

sadece Very Happy:D:D:D:D:D:D:D
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 7 Icon_minitimePaz 12 Ekim - 21:31

hee hee dabi dabiiiii hemn öLe oLar zatennnnn x))
Kullanıcı İmzası

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 7 Icon_minitimePaz 12 Ekim - 21:41

öyle olan ne ki ??? anlayamadım ??
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 7 Icon_minitimePaz 12 Ekim - 21:52

bLöff yapmış ya onu diorum ..
Kullanıcı İmzası
tanerap
Usta
Usta
tanerap

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi 13 Ekim - 10:37

yav kardeşim çekilmıyorum varmı sonuna kadar varım hadı en sonda benım msjım durcak:D
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. 15 Ekim - 8:01

hayıııırrrrrr :p
Kullanıcı İmzası

Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
7 sayfadaki 8 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki