•·.·´¯`·.·• RecordTürk Düzce Underground •·.·´¯`·.·•
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•·.·´¯`·.·• RecordTürk Düzce Underground •·.·´¯`·.·•

RecordTürk Team

AnasayfaPortailLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
Yazar Mesaj
muzaffer61
Uzman
Uzman
muzaffer61

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 12/07/08 Mesaj Sayısı : 301 Nerden : Kocaeli Lakap : TeRMiNaTöR/TRABZONSPOR İş/Hobiler : öğrenci,futbol
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi 27 Eyl. - 23:53

avatarını bğenmedim(şaka şaka çok güzel)..::BAN::.. Very Happy
Kullanıcı İmzası
deli_emin:)

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 03/07/08 Mesaj Sayısı : 305 Nerden : Düzce / Merkez / Lakap : Deli Emin İş/Hobiler : mercedes benz service
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 Icon_minitimePaz 28 Eyl. - 18:24

muzaffer birini kovdum sen girdin araya cık kardesim aradan cık cık alla allaa yaa BAN muzo bidaha ban deme banlarım haberin olsun /////////

büşra sakadan anlıyorum ama istediğim gibi anlıyorum Very Happy BAN BAN BAN
Kullanıcı İmzası
tanerap
Usta
Usta
tanerap

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 28/07/08 Mesaj Sayısı : 198 Nerden : düzce Lakap : tnrp İş/Hobiler : öğrenci
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 Icon_minitimePaz 28 Eyl. - 23:33

muzoyu cıkartalım aradan aramıza gırdın muzo ban ayrıcanada enkotu karar kararsızlıktan ıyıdır yanı o yuzden emındenım kotu bı karar ama napalım busra bu arada emınede ban busrayada bı dahakı msjımda busra sendenım unuttrma
Kullanıcı İmzası
http://nefretrapper8118.spaces.live.com/
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 25/07/08 Mesaj Sayısı : 352 Nerden : Düzce Lakap : organiq cadı İş/Hobiler : öğrenci
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi 29 Eyl. - 12:34

qt tanr küstm sana hıhh oLma bnden sen hep eminden oL BaN..emin sanada BaN istediğin qibi anLıon snrada suçLu bn oLuyorum..ikinizede BaNnn Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 604417
Kullanıcı İmzası

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 03/07/08 Mesaj Sayısı : 305 Nerden : Düzce / Merkez / Lakap : Deli Emin İş/Hobiler : mercedes benz service
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi 29 Eyl. - 18:46

ay ay kızarmısta kızma kızma kızınca hiç iyi olmuyon ama yinede BAN SmileSmile Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 43286
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 25/07/08 Mesaj Sayısı : 352 Nerden : Düzce Lakap : organiq cadı İş/Hobiler : öğrenci
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı 30 Eyl. - 9:57

kızdım,küstm :S:s ...nese bayram affına denk qeLdinis Smile
Kullanıcı İmzası

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı 30 Eyl. - 16:20

acıma acınacak hale düşersin BAN
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 1 Ekim - 9:44

ayh aLLam yhafff acımıom kmseye LafLarı istediğin qibi anLama BaANnn
Kullanıcı İmzası

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. 2 Ekim - 12:21

zevkler ve renkler tartısılmaz BAN Very Happy
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 Icon_minitimePaz 5 Ekim - 10:19

aLakasız sözLer bunLar yhafff ehehhh xD BaNn
Kullanıcı İmzası

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 Icon_minitimePaz 5 Ekim - 10:40

istediğin gibi anlıyorsun BAN BAN Very Happy
Kullanıcı İmzası
tanerap
Usta
Usta
tanerap

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 28/07/08 Mesaj Sayısı : 198 Nerden : düzce Lakap : tnrp İş/Hobiler : öğrenci
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi 6 Ekim - 23:19

ya ben yokken ne anlamsız banlar gelıo sızden harbı ortama anlam katıorm he bu arada bu kadar yazdım banlıcak sebep bulamadım ahada buldum busra sen nıe kustun bana ban Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 680450
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı 7 Ekim - 16:50

sen daha ii biLirsin cnm neden küstüğümü aL bi kez daha BaNnn aa ama pardon bn seni BaNLamıcktım bi dahaa Sad
Kullanıcı İmzası

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı 7 Ekim - 18:39

taner oyunun adı bir neden bul banla mantıklı yada mantıksız önemli olan o nedeni bulman Very Happy ve bende buldum banlıcak sebep bulamadığın için BAN taner Very Happy:D büşraya gelince Very Happy banlayıp sonra banlamayacaktım dediği için BAN BAN ikinizede BAN Very Happy zuhahah
Kullanıcı İmzası
tanerap
Usta
Usta
tanerap

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 8 Ekim - 13:42

emın anlamsız olsun tmamda b kdarda olmasın bea kardesım sırf anlamsız dıye banlıorm bak sneı
Kullanıcı İmzası

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 8 Ekim - 18:18

bunun gayet acık ve net anlamı taner sen uykusuz kalmıssın uykusuz nete takılma BAN BAN BAN BAN Very Happy:D:D:D:D:D
Kullanıcı İmzası
tanerap
Usta
Usta
tanerap

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. 9 Ekim - 9:19

sen bızım evımı dıkızlıon yaa cok kızdım bak Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 571428 BANNN ayrıca polısede haber verdım. acık adresını solesene emın Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 58833
Kullanıcı İmzası

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. 9 Ekim - 18:40

dereli tütüncü mah. mehmet ceylan sok. no: 116 taner adres bu dostum Very Happy seni hiç sevmedim BAN
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 10 Ekim - 8:38

Very Happy x))
Kullanıcı İmzası
tanerap
Usta
Usta
tanerap

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 10 Ekim - 12:57

ben sana asık olmustum emın sen nası sewmedın benı Neutral ban dahada konusma benle

Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 680450
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 10 Ekim - 14:58

ehuehue x)) höhh tanr x)
Kullanıcı İmzası

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 10 Ekim - 18:16

bu ne yaa bu neee rezalet Very Happy oyun sahasını sohbete cevirmeyin yaaa taner ve büşra BAN BAN BAN BAN
Kullanıcı İmzası
Büşra
Uzman
Uzman
Büşra

Kadın
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 10 Ekim - 18:48

taner ve bşra keLimeLerini yanyana kuLLanma ltfen bi daha.. hee taner sende yanLış anLama senn adına demiyorum başka bişeyLe aLakaLı oqe....
Kullanıcı İmzası

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 10 Ekim - 21:41

taner ve büşra taner ve büşra Very Happy:D:D:D:D:D BAN BAN BAN BAN BAN BAN
Kullanıcı İmzası
tanerap
Usta
Usta
tanerap

Erkek
MesajKonu: Geri: Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa.. - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim - 11:05

emın burası bı aile forumu belkı sevgılısı kızıyodur olamazmı? sende busrayla ınatlastgn ıcın ban
Kullanıcı İmzası

Bir Neden buL üstteki üyeyi BanLaa..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
6 sayfadaki 8 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki